Sumitomo Rubber Ako
Az bulutlu
  • EURO 7.19
  • DOLAR 6.45

CHP’li Vekillerden Gazetemize ziyaret

Çankırı’da Yeni Gün Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 24 ayrı heyetle 81 vilayete ziyarette bulunup sorunlarını dinliyor. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından görevlendirilen heyet dün şehrimize gelerek gazetemize ziyarette bulundular. Ziyarette, Antalya CHP Milletvekili Parti Meclisi Üyesi Çetin Osman Budak, Adana Milletvekili Ayhan Barut, Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir, Çankırı CHP İl Başkanı […]
Çankırı Gündemi - 18 Eylül 2019 19:35 A A

Çankırı’da Yeni Gün
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 24 ayrı heyetle 81 vilayete ziyarette bulunup sorunlarını dinliyor.
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından görevlendirilen heyet dün şehrimize gelerek gazetemize ziyarette bulundular.
Ziyarette, Antalya CHP Milletvekili Parti Meclisi Üyesi Çetin Osman Budak, Adana Milletvekili Ayhan Barut, Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir, Çankırı CHP İl Başkanı İlhan Tekin ve beraberindekiler yer aldı.
CHP Heyeti Çankırı’nın sorunlarını ve problemlerini dinlemek tespit etmek ve çözüm önerisi paylaşmak için Çankırı’ya ziyarette bulundular.
Milletvekillerinden oluşan heyet CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından görevlendirilerek Türkiye genelinde 24 farklı heyetle illerdeki sıkıntıların çözüme ulaşması için istişare ziyaretlerinde bulunuyorlar.
Gazetemiz imtiyaz sahibi Ömer Karaman ile bir süre sohbet edip Çankırı’nın sıkıntıları hakkında bilgi alışverişinde bulunan milletvekilleri Türkiye ve memleket için iyi dilek temennillerinde bulunup gazetemizden ayrıldılar.

Bu haber 3535 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 19:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by