DOLAR 32,1854 0.08%
EURO 34,8717 -0.33%
ALTIN 2.461,50-1,64
BIST 10.899,280,04%
BITCOIN 2239644-0.13111%
Çankırı
20°

AÇIK

SABAHA KALAN SÜRE

112 okunma

Çivitcioğlu, “Daha gelişmiş bir Çankırı için birlikte hep daha çok çalışacağız”

ABONE OL
8 Haziran 2020 09:44
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çankırı’da Yeni Gün

Çivitçioğlu, “Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da insanı merkeze alan, halka hizmetin hakka hizmet olduğu bilincinden bir an olsun bile şaşmadan, kendini mensubu olduğu davanın üstünde görmeyen kadrolarımızla milletimizin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz.” dedi.

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu Gerçekleşen Faaliyetleri Paylaştı

Adalet Ve Kalkınma Partisi 27.Dönem Çankırı Milletvekili, aynı zamanda Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Salim Çivitçioğlu, “Daha gelişmiş bir Çankırı için daha fazla gayret edecek, birlikte hep daha çok çalışacağız.” dedi.

Çivitçioğlu sözlerine şöyle devam etti:

Şehrimizin problemlerinin çözümü ve halkımıza kaliteli bir yaşam standartı sunan kamu hizmetinin verilebilmesi için şehrimizin tüm dinamikleri ile uyum içerisinde gerekli temasları aksatmadan sürdürüyoruz.

Bu kapsamda 05.06.2020 Faaliyetleri

Helalinden kazanıp, kalbini Allah’a, kapısını herkese açık tutan; cömertliği esas alan, ahlâkı ana sermaye edinip vicdan yolundan yürüyen Çok Kıymetli Korgun’lu esnaflarımızla uzun bir aradan sonra tedbirler eşliğinde hasret giderdik.

Kalkınma ve gelişme hedefimizi önceleyerek yerel yönetimlerle istişareye önem veriyor, bu kapsamda bütün Belediye Başkanlarımızla görüş alışverişinde bulunuyoruz.

Çeşitli konularda istişarelerde bulunduğumuz Korgun İlçe Belediye Başkanımıza ilgi alakasından dolayı teşekkür ediyorum.

Korgun OSB Gürmak Çelik A.Ş.

Pandemi sürecinin ardından yeniden yeşerip umutla ilave yatırımlarına devam eden Gürmak Çelik A.Ş firmamızı ziyaret ettik Gayretli hizmetlerinden dolayı firmamıza teşekkürü bir borç bilirim.

Uzun süredir fiziken ayrı kaldığımız İl Genel Meclis Üyelerimizle alınan tedbirler çerçevesinde şehrimizle alakalı yoğun bir gündem maddesiyle toplantımızı gerçekleştirdik.

Daha gelişmiş bir Çankırı için daha fazla gayret edecek, birlikte hep daha çok çalışacağız.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızca Çankırı İl Özel İdaresi’ne hibe olarak kazandırılan ve Yapraklı İlçemizin köylerinin ihtiyacını karşılamak üzere kullanıma sunulan Çöp Toplama Aracımız İlçemizin hizmetine hazır. Hayırlı olsun, hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyorum.

Alnının teriyle ekonomiye can veren Yapraklı İlçemizdeki kıymetli esnaf kardeşlerimizi ziyaret edip sohbet etme fırsatı yakaladık.

Güler yüzleri ve samimiyetleri için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Yapraklı İlçemizin her köşesine eşit miktarda kaliteli bir hizmet verebilmek için ilçemizin tüm dinamikleriyle işbirliği içinde hareket ediyoruz.

Bu noktada İlçemizin ihtiyaçlarını gidermek adına Yapraklı İlçe Belediye Başkanımızı ziyaret edip görüş alışverişinde bulunduk.

Ev sahipliğinden ötürü Başkanımıza teşekkür ediyorum.

Bizim kültürümüzde topraklarımızı hem ana hem de yâr olarak görüyor, suyumuzu aziz biliyor, ekmeğimizi öpüp alınımıza götürüyoruz.

Yoğun programlarımızın arasında köylerimizi de ihmal etmeden Yukarıöz, Aşağıöz ve Topuzsaray köylerimizi ziyaret edip hemşehrilerimizle hasret giderdik.

Yapraklı Ayseki Köyümüzün Pirgayıp Mahallesi yolunda incelemelerde bulunup, vatandaşlarımızın ulaşımının daha konforlu sağlaması için bakım onarımını gerçekleştireceğiz.

Herşeyin en iyisine, en güzeline layık olan halkımıza hizmetkâr olmaktan gurur duyuyoruz.

Yine Bademçay köyü yolunda bulunan tehlikeli geçiş noktası durumundaki köprüyü yerinde görüp incelemelerde bulunduk, oradaki sorun için alternatif çözümler üretme gayretindeyiz.

Halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi gören kıymetli muhtarlarımızdan Müsellim köyü muhtarımızı ziyaret ettik.

Yerel yönetimlerimizin en önemli dinamiği muhtarlarımızın her zaman yanında ve ihtiyaç hissettikleri her noktada destekçileri olacağız.

Yapraklı Ovacık Köyümüzde muhtarımızla görüşüp, halkımızın daha konforlu ve daha güvenli ulaşım sağlaması için ilgili noktaları yerinde görüp yapılması gerekenleri değerlendirdik.

Attığımız her adımda sizleri düşünüyor, yapabileceklerimizin en uygun olanına istişare ile karar veriyoruz.

Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da insanı merkeze alan, halka hizmetin hakka hizmet olduğu bilincinden bir an olsun bile şaşmadan, kendini mensubu olduğu davanın üstünde görmeyen kadrolarımızla milletimizin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz. dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.