Sumitomo Rubber Ako
Parçalı bulutlu
  • EURO 7.28
  • DOLAR 6.61

Facianın eşiğinden dönüldü

Çankırı?da ağırlığa dayanamayarak kopan ağacın dalı devrildi. Olay dün saat 14:00 civarında Necip Fazıl Kısakürek Caddesi üzerinde meydana geldi. Çankırı?nın en işlek yerlerinden birisi olan Valilik önü Necip Fazıl Kısakürek caddesi üzerinde devasa ağacın dalı, ağırlığa dayanamayıp bir anda devrildi. Adeta facianın eşiğinden dönülen olayla, büyük bir gürültü ile sokağa savrulan devasa dal parçası caddeyi […]
Çankırı Gündemi - 1 Haziran 2019 00:37 A A

Çankırı?da ağırlığa dayanamayarak kopan ağacın dalı devrildi. Olay dün saat 14:00 civarında Necip Fazıl Kısakürek Caddesi üzerinde meydana geldi. Çankırı?nın en işlek yerlerinden birisi olan Valilik önü Necip Fazıl Kısakürek caddesi üzerinde devasa ağacın dalı, ağırlığa dayanamayıp bir anda devrildi. Adeta facianın eşiğinden dönülen olayla, büyük bir gürültü ile sokağa savrulan devasa dal parçası caddeyi araç trafiğine bir süre kapattı.

 

Büyük bir gürültü çıkan olayda, çevredeki esnaflar ne olup bittiğini anlamak için korkuyla sokağa fırladı. Gürültü sonrasında sokağa çıkan vatandaşlar gördükleri manzara karşısında şaşkınlık yaşarken, belediye ekipleri sokak üzerindeki dalları keserek kaldırdı.

 

Ağaç dalının içten çürümeye başladığı ve ağırlığına dayanamayıp koptuğu iddia edildi.

 

Olayda herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmaması sevindirdi.

Bu haber 169 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 00:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by